Kurumsal
Kurumsal

Kurumsal

 

Firmamız 1986 Yılında Ahmet İŞCAN tarafından kurulmuştur. Ticari hayatına küçük ölçekli bir işletme olarak başlamakta olup perakende satışı ile sürdürmüştür.

Uzun yıllar kendi tecrübesi- deneyimli, güçlü bir görev anlayışına sahip uzman satış temsilcileri ile birlikte sanayi bölgelerinde hizmet vermektedir.

Gelişmekte olan hızlı ve tutarlı adımlar atan şirketimiz, çalışanlarının asla ödün vermediği prensip ve değerler olan dürüstlük, insana ve topluma saygı, üretkenlik, takım çalışması, müşteri odaklı profesyonel anlayış ve sürekli kendini yenileme sayesinde , Pazardaki konumunu her geçen gün güçlendirerek kendini kanıtlamıştır.

Tüketicilerin beklentilerini karşılamak,ihtiyaçlarını daima daha hakiki ve daha kaliteli ürünler sunmak için 2010 yılında kendi üretim tesisi TURCAN MADENİ YAĞ PETROL ÜRÜNLERİ İTH.İHR.SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ.’ ni kurmuştur.

Firmamızın ana ilkesi üretilen mamüllerin devamında bunu izleyen müşteri memnuniyetinin getirdiği süreklilik önem kazanmaktadır.Satış sonrası izleme görüşmeleri ve müşteri bilgi ve hizmet sağlamada samimi gayretler gösterme, müşteriler arasındaki ihtiyaçların farklılıklarını yakalayıp,yeni yaklaşımlar ve alternatiflerin sunulmaya devam etmektedir.

Madeni yağ konusunda yüksek kalite ve profesyonel teknik kadromuzla yerli üretim ilkesinden hareket ederek kısa sürede , ISO 14001:2004, ISO 9001:2000 , OSHAS 18001:2007 kalite belgelerini aldı. Ürünlerimiz (TSE), Türk Standartları uygunluk belgesine sahiptir.

Fabrikamızın hedefi çalışmalardan edinilen tecrübesi ile kendini geliştirerek Türkiye’nin önde gelen firmalar arasında yer almaktır.